جزئیات خبر


طی 4 ماه نخست سال جاری صورت گرفت؛

رشد 156درصدی معاملات کارگزاری رضوی در بورس انرژی

رشد 156درصدی معاملات کارگزاری رضوی در بورس انرژی
1396/5/12

مدیر عامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی از رشد 156درصدی معاملات این شرکت در بورس انرژی طی 4 ماه نخست سال 1396 خبر داد.
یوسف پاشانژاد در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: طی این مدت، ارزش معاملات واحد انرژی کارگزاری رضوی،230 میلیارد ریال بوده است.
وی راه‌اندازی کانال بورس انرژی رضوی، ارائه خدمات مشاوره‌ای به مشتریان و همچنین ارائه اطلاعات به موقع را از جمله مهم‌ترین دلایل رشد ارزش معاملات واحد انرژی این شرکت دانست.
پاشانژاد با اشاره به داد و ستد بیش از 121 تن کالا در واحد کالایی شرکت کارگزاری رضوی طی 4 ماه نخست سال 1396 گفت: در چهار گروه محصولات پتروشیمی (پلیمر و شیمیایی)، قیر و فرآوردههای نفتی (وکیوم باتوم و گوگرد)، کشاورزی (ذرت،شکر، گندم، کنجاله) و همچنین صنعتی و معدنی، حدود 2 هزار و 155 میلیارد ریال معامله شده است.
وی ادامه داد: ارزش معاملات این واحد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 37 درصد افزایش داشته است.
پاشانژاد اضافه کرد: همچنین در این مدت، 8 هزار و 377 قرارداد آتی سکه بهار آزادی به ارزش هزار و 131 میلیارد ریال داد و ستد شده است.
پاشانژاد، درباره مهم‌ترین دلایل رشد معاملات فیزیکی بورس گفت: در این زمینه می‌توان به گسترش فعالیت و بازاریابی در بخش کشاورزی از آبان ماه سال گذشته اشاره کرد.
وی تعداد مشتریان این کارگزاری را بیش از 78 مشتری فعال شرکتی در بورس کالا و بالغ بر 25 مشتری فعال شرکتی در بورس انرژی عنوان کرد و افزود: این شرکت با تیم پرسنلی مجرب و متخصص در حوزه¬های اشاره شده، به مشتریان ارائه خدمات می‌کند.
مدیرعامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی ادامه داد: برنامه¬ریزی این کارگزاری برای آینده بر جذب مشتریان بزرگ شرکتی یعنی عرضه‌کنندگان و خریداران، انواع محصولات و افزایش حجم معاملات پایه‌ریزی شده است.
 130-96

نظر شما