جزئیات خبر


طی 4 ماه نخست سال 1396 محقق شد؛

معاملات سهام 1746 مشتری از طریق شعب کارگزاری رضوی در بورس اوراق بهادار و فرابورس

معاملات سهام 1746 مشتری از طریق شعب کارگزاری رضوی در بورس اوراق بهادار و فرابورس
1396/5/12

مدیرعامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی گفت: در 4 ماهه نخست سال جاری، هزار و 746 مشتری معاملات سهام، اوراق و حق تقدم خود را از طریق شعب و تالارهای مختلف این شرکت انجام داده‌اند.
دکتر یوسف پاشانژاد در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: طی این مدت، بیش از 3 هزار و 805 میلیارد ریال سهام، اوراق و حق تقدم توسط این شرکت در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس معامله شده است.
وی کاهش هزینه مالی را از جمله برنامه‌های مورد نظر برای افزایش تعداد مشتریان بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران طی سال جاری عنوان کرد و افزود: تهیه بسته هدایا به صورت قرعه‌کشی برای مشتریان بر خط، انجام تبلیغات از طریق معرفی خدمات کارگزاری به اقشار مختلف جامعه و تسهیل ضوابط اعطای اعتبار برای مشتریان، بخشی دیگر از این اهداف به شمار می‌رود.
پاشانژاد ادامه داد: علاوه بر این، می‌توان به استفاده هر چه بیشتر از شعب به ویژه در سطح شهرستان‌ها برای جذب مشتریان بالقوه، به روز رسانی و تقویت سایت و کانال اطلاع‌رسانی شرکت در فضای مجازی و نیز به حداقل‌رسانی بروکراسی اداری شرکت برای جذب مشتریان بر خط نظیر گشایش کد به صورت غیر حضوری را نام برد.
وی با اشاره به اجرای برنامه امکان‌سنجی برای تاسیس شعب در شهرهای جدید، گفت: این اقدام با توجه به ظرفیت‌های بالقوه در هر منطقه انجام خواهد شد.
مدیرعامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی اضافه کرد: استفاده از ظرفیت‌های شرکت کارگزاری در زمینه آموزش به کارکنان و مشتریان در حوزه‌های مختلف، برنامه دیگر این شرکت به منظور افزایش تعداد مشتریان بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران به شمار می‌رود.
هم اکنون شرکت کارگزاری رضوی در حال همکاری با شرکت های مشاور سرمایه گذاری در بازار سرمایه می باشد و همچنین در میان مدت در شرف تاسیس یک شرکت مشاور سرمایه گذاری است.
 129-96

نظر شما